MacroTurk Yazılım
İletişim Bilgilerimiz
Hakkımızda

Neden MacroTurk Yazılım?

2000 yılından beri alanımızda edindiğimiz sektörel tecrübelerimizi MacroTurk markası ile taçlandırdık. MacroTurk ekip ruhuyla çalışmayı benimsemiş ve dürüstlüğü ön planda tutmuş, ticari ve toplumsal etiklere dayalı ilkeleri olan, müşteri memnuniyetini ve çıkarlarını ön planda tutmayı başarıp bunu kanıtlamış bir teknoloji üreticisi konumuna gelmiştir.

Gelişen teknolojileri, yenilikleri araştırmaktan keyif alıyor ve kullanmayı çok seviyoruz. Bu bağlamda kendimizi gelişen teknolojilere göre güncelleyerek ilerliyoruz. Bu ilerleyiş ekibimize ve bizi tercih eden müşterilerimize hem güven hem de kaliteye ulaşmanın mutluğunu vermektedir. Genel olarak yaptığımız projeleri referans olarak kullanırız. Bu yöntemin kendi alanımızdaki diğer teknoloji üreticilerine de ışık tuttuğuna inanıyoruz.

Neden MacroTurk Yazılım?
Birçok zaman taklit ediliyoruz ve bu durum bize büyük bir keyif veriyor. Taklit edilmenin başarı kriteri olmadığını biliyoruz. Bu kriterin kendimizi bir değil birkaç tık öteye doğru geliştirmemize sebebiyet verdiğine inanıyoruz. Başarımızın kaynağının, üstlendiğimiz tüm projelerde yapmış olduğumuz gözlemlere göre, bizimle çalışan müşterilerimize ya da çalışan her bir müşterimize ekstra olarak nasıl bir katkı sağlarız sorusunu sorarak cevabını aramak olduğunu gördük.

İçinde olduğumuz dönem itibariyle 80’den fazla kamu kuruluşu ve 400’den fazla özel sektör müşterimiz ile mutlu bir çalışma hayatını devam ettirmekteyiz. MacroTurk günümüzde sahip olduğu müşterilere en iyi hizmeti vererek, referans sistemi ile çalışan bir kurum olmuştur. Bizi bu günlere taşıyan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürü bir borç biliriz. Aldığımız tüm olumlu eleştirilerin yanında, bizleri olumsuz yönde eleştirerek, gelişmemizi sağlayan müşterilerimiz ve bizi takip eden sektörel kişilere de teşekkür borcumuzu hiçbir zaman unutmuyoruz.

Ve biz her zaman bilginin gücüne ve paylaşımına inanıyoruz…

 

Gizlilik Politikası Privacy Policy