MacroTurk Yazılım
İletişim Bilgilerimiz
blog-img

Friday 04 November 2022

Macro-Bel yeni bir hizmetin kapısıdır. Bu kapıyı aralamak aslında yeni bir hizmet anlayışına, dijitalin yeniliğine dahil olmak demektir. Farklı noktaların tek bir yerde toplanması ve bu toplu seçeneklere tek bir noktadan kolay ulaşım sağlamak Macro-Bel ile mümkün haldedir.

İnternet siteleri, sosyal medya hesapları, uygulamalar dijitalin sunduğu avantajlı seçeneklerdir. Bu seçenekleri bilinçli ve doğru kullanmak büyümeyi, kendini kanıtlamayı sağlamaktadır. Belediyeler olarak çok seçenekli bir kapının tek bir noktadan vatandaşlarına sunulması mümkündür.

Bir yerel yönetim şekli içerisinde belediyeler önemli noktalarda yer almaktadırlar. Bu bulundukları noktadan sağladıkları her avantaj, atılan adımların getirilerinin artı hanesine yazılıyor olması dikkat çeken noktalardandır.

Kendi dahilinde bulunan noktalara, vatandaşlarına, kişilere çözümler sağlamak bu çözümlerin hizmetleri dahilinde kolay ulaşılabilir şekilde gerçekleşiyor olması önemlidir. Macro-Bel’de belediyelere kendi dahilinde dijitalin dünyası ile çözümler sağlamaktadır.

İnternet ortamında bulunan her alan hem kolay ulaşılabilir hem de açıklayıcı olmalıdır.

Bir belediye internet sitesi, uygulamaları dahilinde dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır.

  • Kolayca aranılan noktaların bulunması, bu alanlara ulaşılabiliyor olunması,
  • Ulaşımların sorunsuz ve çözümsüz gerçekleşmesi,
  • İletişimin de tanıtımlara ulaşmanın da mümkün olması,
  • Yalnızca bir internet sitesi, bir uygulama olmaktan çok aşamalı bir iletişimin mümkün hale gelebilmesi,
  • Vatandaşın bir kullanıcı, katılımcı olarak var edilebilmesi,
  • Geri bildirimli iletişimin sorunsuz sağlanabiliyor olması önemlidir.

Macro-Bel Yerel Yönetimler Web Sistemi belediyelere sınırsız hizmet sağlayan bir noktada bulunmaktadır. Bir belediye internet sitesi veya uygulamasının sağlaması gereken, barındırması önemli olan küçük bir noktadan büyük ve önemli bir sekmeye kadar her durum düşünülmüş ve bu hizmet ile mümkün, sağlanabilir hale gelmiştir.

Gelişmiş farklı modüller de sunmaktadır. Etkinlik, Web-Tv modülleri, anlık bildirimler, kullanıcı, katılımcının mümkünlüğü, çift faktörlü doğrulama, sınırsız iletişim, detaylı kullanıcı yetkilendirme gibi daha birçok avantajlı hizmet dalı Makro-Bel içerisinde bulunmaktadır. Sınırsız hizmet ile birlikte sınırsız bir avantajlı seçenek noktaları mevcut haldedir.

Gizlilik Politikası Privacy Policy