MacroTurk Yazılım
İletişim Bilgilerimiz
blog-img

Friday 22 July 2022

22 (yirmiiki) yıllık bir geçmişe sahip olan Macroturk Yazılım gerek Yalova'da, gerek Ankara'da ve birçok ilde bağlantısı bulunmakla birlikte, yurtdışı ile de hem bağlantı hem iletişim halindedir.

Neden Macroturk Yazılım?

MacroTurk Yazılım ekip ruhuyla çalışmayı benimsemiş ve dürüstlüğü ön planda tutmuş, ticari ve toplumsal etiklere dayalı ilkeleri olan, müşteri memnuniyetini ve çıkarlarını ön planda tutmayı başarıp bunu kanıtlamış bir teknoloji üreticisi konumuna gelmiştir.

Macroturk Yazılım Neler Yapar?

Gelişen teknolojileri, yenilikleri araştırmaktan keyif alıyor ve kullanmayı çok seviyoruz. Bu bağlamda kendimizi gelişen teknolojilere göre güncelleyerek ilerliyoruz. Bu ilerleyiş ekibimize ve bizi tercih eden müşterilerimize hem güven hem de kaliteye ulaşmanın mutluğunu vermektedir. Genel olarak yaptığımız projeleri referans olarak kullanırız. Bu yöntemin kendi alanımızdaki diğer teknoloji üreticilerine de ışık tuttuğuna inanıyoruz.

Peki bu bağlantılar doğrultusunda hem kendimize hem hedef kitlemize (müşterilerimize) ne gibi hizmetler sunabiliriz ?

Bunlardan başlıcaları ;

Yerel Yönetimler Web Çözümleri
Belediye İnternet Siteleri ve Mobil Uygulamaları
Web site Tasarım
Yazılım
Mobil Uygulama
Grafik Tasarım
Kurumsal Kimlik
Sosyal Medya Yönetimi
Fotoğraf ve Video
Marka Tescil

Yerel Yönetimler Web Çözümleri ve Belediye İnternet Siteleri

Belediye sitelerinin ihtiyaçlarını karşılayacak üstün yazılım altyapısı, gelişmiş modüller, sınırsız haber ve haber kategorisi ekleme, haber detayına galeri ve video ekleme, döküman depolayabilme, sosyal medya entegrasyonu, anket oluşturabilme ve sosyal medyaya taşıyabilme vb. bir çok özelliği Macroturk Yazılım olarak hizmetlerimizde sunuyoruz.

Mobil Uygulama

MacroTurk’un geliştirdiği mobil uygulamalar; GPRS, EDGE, 3G, 4G, LTE ya da Wi-Fi (kablosuz ağ) bağlantılarını destekleyen teknolojik altyapıya sahip. Bu sayede mobil uygulamalar geniş yelpazedeki kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği bir platform haline geliyor. Geliştirdiğimiz mobil uygulamalar sadece akıllı telefonlarla değil farklı özelliklerdeki cep telefonlarında da kullanılması mümkün. MacroTurk mobil uygulama geliştirme ekibi, en yeni teknolojilere sahip gelişmiş tablet bilgisayarlardan kısıtlı özelliklere sahip mobil telefonlara kadar birçok cihazda kullanımı sorunsuz uygulamalar ortaya koyar.

 

Bu maddeler bize, sunduğumuz hizmetin kalitesi, ciddiyeti, disiplini ve gündemdeki popülariteyi fikirlerimizle harmanlayıp nasıl çekici hale getirdiğimizin birebir kanıtıdır.

Gelin birlikte hepsini irdeleyelim , inceleyelim , araştıralım , öğrenelim ve de eğlenelim !

Gizlilik Politikası Privacy Policy